شماره تماس کلینیک: 02188647878
لیزر موهای زائد درکلینیک آذین توسط پزشک انجام می شود    ( با مجوز رسمی وزارت بهداشت و درمان) لیزر یک روش نوین برای ازبین بردن موهای زائد می باشد که افراد برای نتیجه گیری بهتر باید یکسری نکات را رعایت کنند. همانطور که همه شما می دانید روش های بسیاری برای ازبین بردن موهای زائد وجود دارد که ایده آل ترین و محبوب ترین آن ها لیزر می باشد. لیزر به دلیل تابش اشعه در عمق زیاد پوست که در نتیجه موجب ازبین بردن موهای زائد به صورت دائمی می شود مورد محبوبیت بسیاری از عموم قرار گرفته است. در حقیقت می توان گفت تنها روشی که موهای زائد را به صورت دائمی ازبین می برد، لیزر می باشد.

چرا کلینیک آذین؟

تجربه ثابت کرده که برای طیف های پوستی و نوع موی ما ایرانی ها، موج الکس بیشترین نتایج را به دنبال دارد. دستگاه داخل کلینیک با نام تجاری دِکا (DEKA) شناخته می شود که یکی از جدید ترین دستگاه های بازار است. این دستگاه تولید سال 2018 است.

مزایای دستگاه لیزر دکا:

این دستگاه پوست را لمس نمی کند، بنابراین امکان انتقال بیماری ها را به خصوص در نواحی حساس ندارد. علاوه بر این به جز قدرت نفوذ دستگاه ما می توانیم مدت زمانی که نور با پوست برخورد می کند را در دستگاه تنظیم کنیم و این فاکتوری است که خیلی از دستگاه ها ندارند. نکته ی بهینه ی دیگر این دستگاه، امکان استفاده در تمام نوع های پوستی مختلف می باشد.
مسئله ی دیگری که اکثر بیماران با آن سر کار دارند، درد حاصل از دستگاه لیزر است. در این دستگاه برای کاهش درد از سیستم خنک کننده استفاده می شود که با وزش باد به سمت پوست درد حاصل از دستگاه را به حد زیادی کاهش می دهد.همچنین بعد از انجام لیزر هیچ گونه سوختگی یا سوزشی نخواهید داشت.
قبل از انجام لیزر توسط پزشک معاینه می شوید و با شما مشاوره انجام می گیرد. درجه های لیزر بر روی پوست شما تماما توسط پزشک تنظیم می شود، و پزشک جلسات بعدی شما را مشخص می کند.

Young woman beautician is doing the cleaning procedure in the beauty salon. Face Skin Care. Cleansing Procedure. Cosmetology.

با ثبت نام از تخفیفات ما با خبر شوید

در مشاوره ی رایگان تمامی نظرات و سولات خود را با پزشک مطرح کنید و پاسخ بگیرید. کلینیک آذین برای راحتی مشتریان خود همه روزه پاسخ گوی تمامی سوالات و خدمات دیگر می باشد.

 

دانستنی ها درباره ی لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد :

امروزه از بین بردن موهای زائد دغدغه بسیاری از افراد می باشد، لیزر نوعی اشعه نوری شدید و جهنده می باشد که برای از بین بردن موهای زائد استفاده می شود.
گاهی افراد دارای وقت کافی برای انجام اپیلاسون یا سایر روش های از بین بردن مو زائد نیستند یا حتی تحمل درد اپیلاسیون را ندارند، از این رو لیزر بهترین گزینه برای از بین برن موهای زائد می باشد.
در روند درمان ، اشعه لیزر به فولیکول مو می رسد و گرمای شدید آن موجب آسیب رساندن به فولیکول مو می شود و این امر رشد مو در آینده را مهار می کند.

مزایای لیزر موهای زائد:

دقت این روش بسیار بالا می باشد و با از بین موهای زائد نواحی مختلف بدن، به پوست آسیبی وارد نمی شود.
سرعت این روش نسبت به سایر روش های از بین برنده موهای زائد بسیار بیشتر است.
لیزر مو زائد بسیار تاثیر گذار است و اغلب چنانچه جلسات درمانی ( حدود 3 تا 7 جلسه ) کامل شود، به طور کامل از بین می رود.

اقدامات قبل از لیزر مو زائد:

یک ماه قبل از درمان، در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرید.
48 ساعت قبل از درمان نواحی تحت درمان را با تیغ بتراشید.
به مدت 4 هفته قبل از درمان ، از انجام اپیلاسیون ، کندن موها ، بلیچ ( سفید کردن پوست ) یا کرم های از بین برنده مو زائد اجتناب نمایید.
یک الی دو هفته قبل از درمان از کرم های برنزه کننده استفاده نکنید.

برای مشاوره رایگان همین حالا اقدام کنید

 

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید