با افتادگی پلک خداحافظی کن

از بلفاروپلاستی چه می‌دانید؟

تصاویر قبل و بعد از بلفاروپلاستی در کلینیک آذین

احساس جوانی بعد از عمل بلفاروپلاستی

زیبایی و گیرایی چشم هایتان را با انجام بلفاروپلاستی در کلینیک آذین ، چند برابر کنید !گر میخواهید در دیدار و ملاقات های حضوری، همه افراد مجذوب نگاه شما شوند، باید چشم و پلک هایتان در زیباترین حالت خود باشند. اگر به واسطه بالا رفتن سن تان از این مشخصه محروم شده اید، می توانید بلفاروپلاستی یا همان جراحی زیبایی پلک را انجام دهید؛ اما حتما یک کلینیک معتبر و حرفه ای را انتخاب کنید تا یک نتیجه عالی برایتان رقم بخورد. البته اگر در سن جوانی هم به افتادگی و پف پلک دچار بودید میتوانید عمل پلک را انجام دهید ؛ چرا که این جراحی فارغ از محدودیت های سنی است و شما هر زمان که بخواهید میتوانید برای آن اقدام کنید.​

تاثیر چشم ها در میزان زیبایی و جوانی چهره انکار ناپذیر است. به علت های مختلف ژنتیکی یا محیطی ممکن است حالت آن ها دچار تغییراتی شوند ؛ به خصوص وقتی فرد به افتادگی یا پف پلک دچار می شود. وجود این ویژگی های ناخوشایند زیبایی چشم ها را می پوشاند.

در کلینیک آذین ، جراحی پلک (بلفاروپلاستی) برای هر دو پلک فوقانی و تحتانی ، تحت نظر برترین متخصصان این حوزه با بهره گیری از بروزترین تکنیک های عمل جراحی ، به انجام می رسد. محیط کلینیک آذین، آرام و به دور از هر گونه استرس است ؛ دقیقا همان چیزی که متقاضیان عزیز در زمان مراجعه به مرکز زیبایی می خواهند. شما با حضور در کلینیک ، پیش از جراحی از جلسات مشاوره نیز بهره مند می شوید و راهنمایی های بسیاری را در خصوص روند مورد نظر دریافت می کنید. اگر متقاضی عمل بلفاروپلاستی هستید ، سریعا برای گرفتن نوبت ، اقدام کنید.

برای مشاوره و نوبت دهی با ما در ارتباط باشید

چشمان خود را زیباتر کنید