کاشت ابرو

زمان مطالعه: 7 دقیقه

کاشت ابرو از قطعی ترین متدهایی است که شما را در راستای دستیابی به ابروهایی با حجم دلخواه و خوش حالت و در عین حال طبیعی یاری می کند. کلینیک زیبایی آذین از جمله بهترین کلینیک های زیبایی و تخصصی پوست و مو در استان تهران به شمار می رود که با بهره وری از بروزترین تجهیزات ، امکان انجام این متد زیبایی را زیر نظر پرسنلی متخصص و مجرب به بهترین شکل ممکن به انجام می رساند. شما همراهان گرامی در صورتی که تمایل به داشتن ابروهایی خوش فرم تر دارید می توانید جهت پیوند ابرو با طیب خاطر به کلینیک آذین در تهران مراجعه فرمایید.

فهرست مطالب

کاشت ابرو - کلینیک آذین

چرا کاشت ابرو ؟

به طور کلی از ابرو می توان به عنوان یکی از مهم ترین مولفه های صورت یاد کرد که در زیبایی چهره نقشی بس حائز اهمیت دارد، متاسفانه برخی افراد به دنبال علل مختلفی؛ اعم از وراثت ، استرس ، بالا رفتن سن ، کمبود مواد مغذی در بدن و غیره دچار ریزش ابروها شده و در نتیجه زیبایی صورت آن ها در پی این مقوله به چالش کشیده می شود. در حال حاضر کاشت ابرو ، قطعی ترین تکنیک برای داشتن ابروهایی زیباتر و متراکم تر محسوب می شود که همه افراد صرف نظر از سن و جنسیت می توانند نسبت به انجام آن مبادرت نمایند؛ البته شایان ذکر است تعداد بانوانی که اقدام به پیوند موی ابرو می کنند نسبت به آقایان بیشتر است.

کاشت ابرو چیست ؟

همانطور که پیشتر اشاره شد ابروها از مهم ترین ارکان صورت به شمار می روند که زیبایی چهره تا حد قابل توجهی تحت الشعاع آن ها قرار دارد. تا جایی که فرم ابروهای هر فرد بر روی خسته و غمگین یا شاداب نشان دادن چهره او اثر مستقیم دارد. حال آن که برخی افراد بنا به عللی که قبلا ذکر گردید از داشتن ابروهای پر و خوش حالت محرومند و همواره درصدد یافتن راهی موثر برای بهبود فرم و حالت ابروهای شان می باشند، عمل کاشت ابرو مشروط به این که به درستی انجام پذیرد می تواند گزینه بسیار مناسبی برای این دسته از افراد باشد. اگر شما هم متقاضی کاشتن ابرو هستید و می خواهید بدانید که این فرآیند زیبایی چگونه صورت می پذیرد، مطالعه این بخش از مقاله را از دست ندهید.

عمل کاشت تحت بی حسی موضعی صورت می پذیرد و غالبا از موهای پشت سر خود فرد به عنوان بانک مو (منطقه اهدا کننده) استفاده می شود. البته لازم به ذکر است که از موهای دیگر نواحی سر نیز می توان برای کاشت استفاده کرد به عنوان مثال در برخی موارد از موهای کنار سر (نزدیک گوش ها) جهت پیوند ابرو استفاده می شود. (تشخیص این مسئله در صلاحیت پزشک متخصص می باشد) پس از آن که فولیکول های مو از ناحیه اهدا کننده برداشته شدند، به بخشی از ابرو که نیاز به کاشت دارد انتقال یافته و پیوند زده می شوند. در مرحله آخر، بعد از آن که فولیکول های مو در منطقه مورد نظر کاشته شدند؛ پزشک متخصص اقدام به کاشت تارهای مو در آن ناحیه می نماید.

کاشت ابرو آقایان در کلینیک آذین

ماندگاری کاشت ابرو چقدر است؟

موهای کاشته شده در ابرو نیز همانند کاشت مو کاملا دائمی هستند به طوری که برای همیشه در ناحیه کاشته شده باقی می مانند. شایان ذکر است موهای کاشته شده در ناحیه ابروها، قابلیت رشد نیز دارند و افراد می توانند آن ها را حتی اصلاح نیز کنند. توجه داشته باشید که کاشت ابرو چنانچه با روش مناسب انجام گیرد؛ یعنی فرآیند کاشت به نحوی باشد که موهای کاشته شده پس از رشد، جهت گیری درستی داشته و حالت و فرم مناسب داشته باشند؛ خواهیم دید که در پایان کار، نتایج درخشان و قابل قبولی حاصل خواهد شد.

کاشت ابرو طبیعی

مدل ابرو متناسب با سلیقه افراد در هر دوره ای با دیگر ادوار تفاوت دارد، به طور مثال در دهه گذشته عموما افراد ابروهایی کشیده و باریک را به ابروهای پر و پهن ترجیح می دادند؛ اما طی چند سال اخیر با توجه به روی آوردن مدل های زیبایی به ابروهای ضخیم و پهن، شاهد آن هستیم که در حال حاضر اکثریت بانوان تمایل دارند ابروهایی پهن و پرپشت داشته باشند. از این رو امروزه بانوانی که ابروهای باریک یا کم پشتی دارند، همواره بر آنند که ابروهای خود را به وسیله یکی از روش های موجود، پهن تر و پرتر کنند.

به طور کلی راه های متعددی به منظور پهن تر و ضخیم تر کردن ابروها وجود دارد که از جمله آن ها می توان به استفاده از مداد و سایه ابرو، استفاده از برخی روغن های گیاهی و تتوی ابرو اشاره کرد. اگرچه لازم است بدانید که هیچ یک از این روش ها دائمی نبوده و به دلیل غیرطبیعی بودن، حس خوشایندی القاء نمی کنند. از بین کلیه روش هایی که با هدف پرپشت کردن ابرو مورد استفاده قرار می گیرند، تکنیک کاشت ابرو دائمی ترین و موثرترین راه برای داشتن ابروهایی پرتر محسوب می شود و در عین زیبایی ای که به صورت شما می بخشد، کاملا طبیعی خواهد بود. در این جا باید خاطر نشان نمود که به منظور کاشت طبیعی ابرو هرگز نباید به کلینیک ها و مراکز نامعتبر مراجعه کنید و بدین منظور باید حتما بهترین کلینیک را برای انجام عمل کاشت برگزینید تا به نتیجه ایده آل تان دست یابید.

کلینیک زیبایی آذین یکی از بهترین و معتبرترین کلینیک های پیوند ابرو در تهران محسوب می شود و رویای داشتن ابروهای دلخواه را برای شما محقق می کند.

کاشت ابرو طبیعی در تهران در کلینیک تخصصس پزشکی زیبایی آذین

 

مشخصه های ابروی طبیعی

در حالت کلی به منظور طبیعی شدن نتیجه کاشت ابرو باید نکات زیر مورد توجه قرار گیرند:

پزشک شما باید به این مسئله توجه داشته باشد که رویش ابروهای هر فردی می تواند در بخش های مختلف ابروی او، فرق داشته و متفاوت باشد. بر خلاف موهای سر که معمولا به شکل 2 دسته 3 تایی و حتی 4 دسته 3 تایی رشد می کنند، موهای ابرو می توانند به صورت تکی و کاملا یکی یکی و تار به تار رشد کنند.بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران باید بر موارد مذکور، مشرف باشد تا بتواند بهترین نتیجه را رقم بزند. در نتیجه به طور کلی باید اشاره نمود که عمل کاشت، نیازمند انتخاب بهترین متخصص زیبایی می باشد تا به نتایجی رضایت بخش بیانجامد.

عوارض کاشت ابرو چیست؟

قاعدتا در صورت مراجعه به کلینیک های زیبایی شناخته شده و مجرب، احتمال بروز عوارض و پیامدهای عمل کاشت ابرو به حداقل ممکن خواهد رسید. شایان ذکر است در مواردی که متخصص عمل پیوند ابرو، به جهت خواب موهای ابرو توجه نداشته و موهای کاشته شونده را در جهتی مخالف خواب موها بکارد؛ این اتفاق نه تنها منجر به رشد نامناسب موها خواهد شد بلکه به احتمال خیلی زیاد ابروهایی نامتقارن برای شما به ارمغان خواهد آورد. ضمنا انجام عمل پیوند ابرو در کلینیک های نامعتبر و تحت نظر افراد غیرمتخصص می تواند عواقب و پیامدهای ناگوار دیگری اعم از تورم و کبودی وسیع در ناحیه کاشت و حتی در برخی موارد بروز نکروز در موضع کاشت را به بار آورد.

  • دوران نقاهت عمل پیوند طبیعی ابرو چقدر است ؟

عمل پیوند ابرو، دوره نقاهت خاصی ندارد و عموما طی 3 تا نهایتا 4 روز شما می توانید بدون نگرانی فعالیت های روزمره خود را از سر بگیرید.

  • آیا بعد از کاشت ابرو موهای ابرو ریزش می کنند ؟

بله طی 1 الی 4 ماه ابتدایی پس از پیوند ابرو، موهای کاشته شده شروع به ریزش می کنند و در حقیقت این مسئله بخشی از روند عمل محسوب می شود؛ البته ناگفته نماند که در 1 تا 4 ماه دوم بعد از عمل، رشد موهای ریخته شده مجددا آغاز شده و در نتیجه در این مقطع زمانی شما شاهد رشد دوباره موهای از دست رفته ابروهای خود خواهید بود.

  • آیا کاشت ابرو درد دارد ؟

پیشتر گفتیم که کاشت طبیعی ابرو تحت بی حسی موضعی انجام می شود، از این رو به جرأت می توان گفت که عمل کاشت هیچ دردی ندارد و حتی در روز جراحی نیز می توانید کارهای روتین تان را آغاز نمایید.

  • آیا بعد از تتو می توان کاشت طبیعی ابرو انجام داد ؟

یکی از پرتکرارترین سوالاتی که افراد در جلسه مشاوره از پزشک خود می پرسند و در واقع یکی از دغدغه های آنان محسوب می شود، این است که آیا می شود روی ابرویی که قبلا تتو شده فرآیند کاشت را انجام داد یا خیر؟ در پاسخ به این سوال متداول باید متذکر شد که وجود تتو بر روی ابروها هرگز مانع انجام عمل پیوند طبیعی ابرو نخواهد شد و بانوانی که قبلا تتو انجام داده اند می توانند برای دستیابی به نتیجه رضایت بخش و در عین حال ماندگار نسبت به انجام عمل پیوند مو در ناحیه ابروهای خود اقدام نمایند.

  • آیا بعد از کاشت ابرو می توان موهای ابرو را رنگ کرد ؟

بله، پس از پیوند ابرو امکان رنگ کردن موهای ابرو وجود دارد.

 

هزینه کاشت ابرو چقدر است؟

هزینه عمل پیوند ابرو از مهم ترین مقوله هایی است که در این عمل شدیدا مورد بحث می باشد، زیرا قیمت نهایی آن در کلینیک های مختلف با یکدیگر فرق دارد. اگر متقاضی کاشت طبیعی ابرو هستید، با کمی پرس و جو متوجه اختلاف قیمت ها در کلینیک های مختلف خواهید شد. به طور کلی قیمت کاشت ابرو در تهران و دیگر استان ها به معیارهای متعددی از جمله تعرفه کلینیک موردنظر، دستمزد دکتر ، تکنیک عمل ، میزان طاسی ابرو ، تعداد گرفت های مورد نیاز و مواردی از این قبیل وابسته است و در جلسه مشاوره و پس از آنالیز و ارزیابی متقاضی کاشت ، محاسبه می گردد.

آیا کاشت طبیعی ابرو ارزان صحت دارد ؟

در خصوص هزینه کاشت ابرو بهتر است این نکته مهم را مدنظر داشته باشید که همواره می بایست کیفیت نتیجه عمل را بر هزینه آن، مقدم بدانید و در این راستا حتما به بهترین کلینیک پوست و مو رجوع فرمایید و از مراجعه به کلینیک های ناشناخته خودداری کنید. شایان توجه است که در انتخاب یک کلینیک زیبایی خوب باید نهایت دقت خود را بکار گیرید و هرگز گول قیمت های ارزان را نخورید، زیرا زیبایی چهره شما وابسته به مهارت و تبحر پزشک منتخب تان می باشد و کوچکترین سهل انگاری در این راستا تبعات متعددی خواهد داشت و حتی در برخی موارد ممکن است سلامت افراد نیز با انتخاب اشتباه به مخاطره بیفتد.

پرسش و پاسخ کاشت ابرو

 

کاشت ابرو بعد از یکسال

برخی افراد که قبلا یکبار عمل پیوند ابرو را انجام داده اند، ولی از نتیجه عمل راضی نیستند؛ معمولا با این سوال روبرو هستند که آیا می توان عمل کاشت را برای بار دوم انجام داد و در واقع نتیجه عمل قبلی را ترمیم کرد؟ لازم به ذکر است که بدین منظور افراد حتما می بایست به صورت حضوری به کلینیک مورد نظر خود مراجعه کنند تا بعد از بررسی وضعیت ابروها و نیز بانک موی آن ها، مشخص شود که امکان انجام مجدد عمل کاشت برای آن ها وجود دارد یا خیر؟ توجه نمایید که چنانچه مشکلی وجود نداشته باشد، کاشت دوباره ابرو امکان پذیر خواهد بود؛ البته بدین منظور باید حداقل یکسال از عمل قبلی گذشته باشد.

کلینیک زیبایی آذین از برترین کلینیک های استان تهران به شمار می رود که علاقمندان به انجام کاشت مو سر و ابرو می توانند با خیالی آسوده به این کلینیک مراجعه نموده و تحت نظر پرسنل باتجربه و حاذق این مجموعه به نتیجه مطلوب خود نائل آیند.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات