لاغری

زمان مطالعه: 2 دقیقه

فهرست مطالب

لاغری

لاغری : داشتن یک اندام لاغر و متناسب ،  رویایی است که تمام افرادی که اضافه وزن یا چربی اضافی دارند به آن فکر می کنند.

با پیشرفت تکنولوژی رسیدن به یک اندام ایده آل برای افراد چاق دیگر رویا نیست زیرا روش های پیکرتراشی و لاغري ، به راحتی چربی های اضافی بدن را از بین می برند .

لاغري از طریق روش های طبیعی نیاز به مدت زمان طولانی دارد و اکثریت افراد به دنبال روش هایی هستند که در کمترین زمان ممکن نتیجه ایده آل کسب کنند .

یکی از رایج ترین روش های لاغري ، لیپوماتیک می باشد که روشی کامل ایمن و هوشمند است که به بافت های غیرچربی هیچ گونه آسیبی نمی رساند .

بهترین روش لاغری

میزان چربی بدن مشخص می کند که کدام روش برای فرد مناسب تر است .

به همین دلیل مشورت مراجعه به یک کلینیک زیبایی و پزشکی و صحبت با پزشک متخصص باعث می شود تا متوجه شوید با توجه به درصد چربی بدنتان چه روشی برای تخلیه چربی مناسب تر است .

زیرا روش های بسیار متنوعی برای لاغری وجود دارد که برخی از آن ها تهاجمی یا جراحی های لاغری و تناسب اندام هستند و برخی دیگر غیرتهاجمی و برخی دیگر نیز از لیزر برای لاغری استفاده می کنند.

لاغری

نکاتی درباره لاغری

  • بیماران نباید توقع داشته باشند که در مدت زمان کوتاه معجزه شود زیرا روش های لاغري نیاز به دوران نقاهت دارند و نتیجه در دوران نقاهت به خوبی مشخص نیست .
  • روش های تناسب اندام و لاغري در تمامی افراد نتیجه یکسان ندارند و میزان چربی بدن در کسب نتیجه تاثیرگذار است .
  • فردی که حجم چربی اضافی بدن او کم است قطعاً از فردی که حجم چربی بسیار زیادی دارد ، نتیجه بهتری کسب می کند.
  • افراد بسیار چاق باید نسبت به نتیجه روش لاغري ، دید واقع گرایانه داشته باشند و توقع نداشته باشند با یک جلسه یا یک بار جراحی در زمان بسیار کوتاهی به نتیجه دلخواه خود برسند زیرا برخی از روش های لاغري برای کسب نتیجه ایده آل نیاز به انجام مجدد دارند .
  • رعایت نکات مراقبتی در کسب نتیجه دلخواه و ماندگاری نتیجه ،  بسیار تاثیرگذار است .

هزینه لاغری

هزینه لاغري بستگی به روش لاغري دارد بنابراین نمی توان اعلام کرد که افراد چه هزینه ای را باید بابت لاغري پرداخت کنند.

همچنین حجم چربی بدن نیز در تعیین هزینه تاثیرگذار است ، به همین دلیل در ابتدا فرد باید معاینه شود تا میزان چربی بدن مشخص شود و سپس با توجه به روش لاغري ، هزینه به طور دقیق اعلام شود .

کلینیک تخصصی پزشکی زیبایی آذین 
لابیاپلاستی – لیزر موهای زائد – کاشت مو

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات