کلینیک آذین

همه بانوان دوست دارند که همیشه و در هر سنی پوستی صاف و بدون چروک داشته باشند. البته که هر چی سن ما بالاتر میرود، جوانی پوست کمرنگ تر میشود. اما خوشبختانه به لطف تکنیک های مختلف جوانسازی این مسئله دیگر نگران کننده نیست. باید این را بدانید که اگر به دنبال یک نتیجه فوق العاده هستید ، باید یک کلینیک فوق العاده از هر نظر را نیز انتخاب کنید. کلینیک آذین، بهترین کلینیک تخصصی پزشکی زیبایی در تهران، در بردارنده کادر پزشکی و پرسنلی حرفه ای و مجرب در این زمینه، رضایت بخش ترین نتایج را برای شما رقم می زنند. (با دیدن نمونه کارها متوجه این مسئله می شوید!) شما با انتخاب این کلینیک میتوانید تحت نظر بهترین پزشکان و متخصصان، با بهره گیری از برترین تکنیک ها، بروزترین متریال و برندها و در محیطی کاملا مجهز، پر طرفدارترین پروسه های جوانسازی را انجام دهید. 
خدمات فراوانی در کلینیک آذین برای متقاضیان زیباجو ارائه می شود به طوریکه هر فرد مراجعه کننده با هر نوع مشکل و خواسته ای، زمانی که به این کلینیک مراجعه می کند، مطمئناً می تواند پروسه مورد نظر و مناسب را انتخاب نموده و تحت درمان قرار بگیرد. به طور مثال اگر شما از خشکی پوستتان رنج می برید می توانید با تزریق پروفایلو به آبرسانی پوست و هیدراته کردن آن کمک کنید. از دیگر موارد می توان به تزریق ژل لب روسی، جوانسازی پوست، لیفت، روندهای کلاژن سازی، زاویه سازی و کانتورینگ، اشاره کرد.

درخواست مشاوره رایگان

تزریق ژل

به مرور زمان که سنمون بیشتر میشه، وقتی جلو آینه می ایستیم و به صورت و چهره خودمون نگاه می کنیم متوجه میشیم به نسبت یکی دوسال قبل خط های بیشتری روی پوست ایجاد شده یا حتی حجم بخش های مختلفی از صورتمون مثل گونه ها و لب ها کمتر شده. تزریق ژل و فیلر از همان تکنیک های پر طرفدار جوانسازی است که در کلینیک آذین انجام می شود و همه مشکل های گفته شده را در زمانی کوتاه برای شما حل می کند. 

تزریق بوتاکس

اگر چین و چروک های عمیق پیشانی و بین ابرو و حتی خطوط پنجه کلاغی گوشه چشم باعث شده چند سال پیرتر به نظر برسید، تزریق بوتاکس انجام دهید تا چهره جوان خود را مجدداً بدست بیاورید. در این پروسه تنها با چند شات تزریقی طی چند دقیقه، از شر چروک های دینامیک پوست رها می شوید. چی از این بهتر میتواند باشد که در کوتاهترین زمان، بدون درد و خونریزی و حتی دوره نقاهت، به پوستی صاف و یکدست برسید.  

درخواست مشاوره رایگان

تمامی حقوق محفوظ است