برای مشاوره رایگان شماره تماس خود را وارد کنید

تلفن کلینیک: 02188647878
دستگاه لیزر مونالیزا تاچ دستگاهی مورد تایید وزارت بهداشت است که به منظور درمان برخی بیماری ها از جمله درد مقاربتی، خشکی واژن، تنگی واژن، یائسگی و همچنین به منظور سفت کردن واژن و جراحی زیبایی واژن استفاده می شود. این دستگاه 5 سال است که در کلینیک مورد استفاده بیماران قرار گرفته و با رضایت مراجعه کنندگان رو به رو بوده است.

چرا کلینیک آذین ؟

لابیاپلاستی در کلینیک آذین توسط دستگاه لیزر مونالیزا تاچ انجام می شود. این دستگاه سختی جراحی را به حداقل ممکن رسانده است. برش های جراحی توسط دستگاه لیزر زده می شود و هیچ بخیه ای ندارد. همچنین هیچ گونه خونریزی و عفونت هم به دنبال ندارد.این عمل به صورت کاملا سر پایی انجام می گیرد. علاوه بر این این عمل توسط دستگاه مونالیزا بسیار بی خطر می باشدزیرا دستگاه دارای طول موج کوتاهی است و تا بازه ی 3 تا 4 میلی متری دارد و کاملا بدون درد و خونریزی عمل می کند. توصیه می شود حدود دو هفته قبل از عمل از انجام روابط زناشویی خودداری شود.

Portrait of doctor and her patient choosing mammary prosthesis in the office.

با ثبت نام از تخفیفات ما با خبر شوید

در مشاوره ی رایگان تمامی نظرات و سولات خود را با پزشک مطرح کنید و پاسخ بگیرید. کلینیک آذین برای راحتی مشتریان خود همه روزه پاسخ گوی تمامی سوالات و خدمات دیگر می باشد.

 

دانستنی ها درباره ی عمل لابیاپلاستی

جوانسازی واژن

جوانسازی واژن : رابطه جنسی یکی ازمهم ترین نیازهای افراد است و تاثیرات مثبتی در روحیه و روان انسان دارد. در اصل داشتن رابطه جنسی غریزه ای طبیعی است که در تمام افراد وجود دارد. ظاهر مناست واژن یا آلت تناسلی منجربه افزایش لذت رابطه جنسی می شود به همین دلیل اغلب بانوان و آقایان به دنبال رفع مشکلات مرتبط با واژن یا آلت تناسلی خود هستند. جوانسازی واژن می تواند شامل جراحی زیبایی واژن یا لابیاپلاستی ، جراحی تنگ کردن واژن یا واژینوپلاستی ، سفید کردن واژن ، رفع شل شدن دیواره های واژن و موارد دیگر باشد. بانوان به دلیل روحیه حساس تری که دارند با بروز کوچک ترین مشکل در واژن خود از برقراری رابطه جنسی خودداری می کنند. به همین دلیل اکثریت بانوان به دنبال جوانسازی واژن هستند. جوانسازی واژن تنها مختص بهبود ظاهر واژن نمی شود و در صورت نیاز بیمار، مشکلات مرتبط با عضلات خارجی و داخلی واژن را نیز برطرف می کند.

 

جوانسازی واژن از چه روشی انجام می شود ؟

جوانسازی واژن روش های بسیار مختلفی دارد که با توجه به نوع مشکل واژن انتخاب می شوند. اغلب بانوان به دلیل ترس از عوارض جراحی از روش های تهاجمی گریزان هستند و به دنبال جوانسازي واژن با لیزر هستند. لیزر مونالیزا تاچ یکی از بهترین روش های نوین برای رفع مشکلات مرتبط با واژن بانوان می باشد. لیزر مونالیزا هیچ گونه آسیبی به بافت های عصبی نمی زند و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود. مهم ترین مزیت لیزرمونالیزا عدم خونریزی و بخیه است.

مزایای جوانسازي واژن

بهبود ظاهر واژن
افزایش لذت از رابطه جنسی
ارتقا کیفیت رابطه جنسی
افزایش استحکام عضلات واژن
افزایش اعتماد به نفس بانوان

دلیل بروز مشکلات واژن چیست ؟

با افزایش سن، تولید کلاژن در بسیاری از قسمت های بدن کاهش پیدا می کند و این امر قسمت های مختلف بدن مانند واژن را تحت تاثیر تغییرات طبیعی قرار می دهد. تغییراتی چون بزرگ بودن لابیاها یا گشاد بودن واژن صرفاً به دلیل رابطه جنسی نمی باشد بلکه عوامل فیزیکی و ژنتیکی نیز می توانند منجربه بروز مشکلاتی شوند. با مراجعه به یک کلینیک تخصصی زیبایی و پزشکی و مطرح کردن مشکل خود، می توانید از بهترین راه حل مطلع شوید.

برای مشاوره رایگان همین حالا اقدام کنید

 

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید